Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piłkarz Chelsea zagrał po 8-miesięcznej przerwie

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Kurt Zouma zagrał 45 minut w meczu Chelsea U23. Na murawie pojawił się po raz pierwszy po wielu miesiącach spędzonych w gabinetach lekarskich.

Kurt Zouma pauzuje już od lutego, kiedy w spotkaniu z Manchesterem United boisko opuścił z powodu poważnej kontuzji kolana. Dlatego też nie pojechał z reprezentacją Francji na Euro 2016, a już mija osiem miesięcy od feralnego zdarzenia.

Rehabilitacja przebiega zgodnie z planem i kolejnym jej etapem była gra w meczu U23. Zouma wystąpił przez 45 minut i jest coraz bliżej powrotu do pierwszej drużyny The Blues.

Obecnie Antonio Conte gra systemem z trójką środkowych obrońców, więc tym bardziej zwiększają się szanse 21-letniego piłkarza.

ZOBACZ WIDEO Napoli skromnie pokonało beniaminka. Zobacz skrót. [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Zouma wywalczy sobie miejsce w podstawowym składzie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

 • Michał Treugut Zgłoś
  skroc(wpisz kropkę)pl/c0880 ( razem ten link)POLECAM TEGO TYPERA,DANE W LINKU POWYŻEJ !!skroc(wpisz kropkę)pl/c0880 ( razem ten link)POLECAM TEGO TYPERA,DANE W LINKU POWYŻEJ
  Czytaj całość
  !!skroc(wpisz kropkę)pl/c0880 ( razem ten link)POLECAM TEGO TYPERA,DANE W LINKU POWYŻEJ !!skroc(wpisz kropkę)pl/c0880 ( razem ten link)POLECAM TEGO TYPERA,DANE W LINKU POWYŻEJ !!skroc(wpisz kropkę)pl/c0880 ( razem ten link)POLECAM TEGO TYPERA,DANE W LINKU POWYŻEJ !!

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL