Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Problemy nadal nie omijają Ondreja Dudy. Były piłkarz Legii doznał kolejnej kontuzji

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Ondrej Duda, który latem zamienił Legię Warszawa na Herthę Berlin, wciąż czeka na debiut w niemieckim klubie. W najbliższym czasie Słowak nie pojawi się na boisku.

Ondrej Duda po mistrzostwach Europy przeniósł się do Herthy, która zapłaciła za niego aż 4 mln euro. Z ofensywnym pomocnikiem wiązano ogromne nadzieje, ale ten szybko złapał kontuzję kolana. Leczenie przedłużało się i dopiero w październiku zawodnik powrócił do treningów.

Sztab szkoleniowy począwszy od 6 listopada zaplanował Dudzie dwa, trzy występy w IV-ligowych rezerwach. Piłkarz miał odbudowywać formę fizyczną i wracać do wysokiej dyspozycji, ale znów doznał urazu kolana. - Podczas czwartkowego treningu zauważyłem, że coś jest nie w porządku. Badania niestety to potwierdziły - przyznał niezadowolony trener Pal Dardai.

Duda nie rozegrał w barwach stołecznego klubu ani jednego spotkania. - To dla nas bardzo denerwujące, ponieważ wydaliśmy na Ondreja niemałe pieniądze. Zły jest także sam zawodnik, który bardzo ciężko pracował na powrót do gry, robił wszystko jak należy i pod względem fizycznym był gotowy - dodał Węgier.

Nie wiadomo, kiedy reprezentant Słowacji będzie mógł zadebiutować w Herthcie. Trener, nauczony ostatnimi doświadczeniami, z pewnością nie będzie przyśpieszał jego powrotu.

ZOBACZ WIDEO Jacek Magiera: nie boję się o motywację moich zawodników (źródło TVP)

Czy Ondrej Duda po powrocie na boisko okaże się istotnym wzmocnieniem Herthy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL