Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Łukasz Łagoda

Nildo: Trenuję już z całym zespołem

Artur Długosz
Artur Długosz
W meczu 4. kolejki I-ligowych rozgrywek ze Stalą Mielec urazu doznał napastnik Olimpii Grudziądz, Brazylijczyk Nildo. Zawodnik w 15. minucie złamał rękę. - Wreszcie jest ten czas, kiedy wracam - mówi piłkarz cytowany przez olimpiagrudziadz.com.

Brazylijczyk w meczu ze Stalą Mielec złożył się do uderzenia przewrotką, ale niefortunnie upadł. Przerwa w grze trwała niemal osiem minut. W tym czasie udzielano pomocy zawodnikowi, który na noszach został przeniesiony do karetki, a następnie przewieziony do szpitala. Okazało się, że piłkarz Olimpii Grudziądz doznał otwartego złamania ręki.

- Wreszcie jest ten czas, kiedy wracam. W czasie od wypadku byłem bardzo niezadowolony, że nie mogę grać. Pobyt w szpitalu i świadomość, że nie mogę pomóc drużynie było bardzo trudne. Muszę podziękować kibicom za wsparcie. Wiele ono dla mnie znaczyło podczas ostatnich miesięcy. Cały czas marzyłem, żeby szybko wrócić - mówi teraz Nildo cytowany przez olimpiagrudziadz.com.

- W ostatnim miesiącu trenowałem indywidualnie, ale teraz trenuję już z całym zespołem. Mam nadzieję, że dostanę szansę od trenera i zagram w kolejnym meczu -dodaje.

ZOBACZ WIDEO Zbigniew Boniek: Z Rumunami zawsze się męczyliśmy (źródło: TVP SA)

Czy Nildo będzie w tym sezonie ważną postacią Olimpii Grudziądz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL