Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Michael Steele

Florin Andone: Wynik jest za wysoki

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Napastnik reprezentacji Rumunii Florin Andone przyznał po meczu z Polską (0:3), że choć porażka jego drużyny była zasłużona, to wynik jest jego zdaniem za wysoki.

Reprezentacja Rumunii nie miała nic do powiedzenia w spotkaniu z Biało-Czerwonymi i poległa aż 0:3. Pierwszego gola dla naszej drużyny zdobył Kamil Grosicki, a w drugiej połowie dwa dołożył Robert Lewandowski

Porażka z Polską kosztowała drużynę Christopha Dauma spadek na czwarte miejsce w tabeli. Tamtejsi dziennikarze nie mają wątpliwości, że awans do mistrzostw świata w Rosji bardzo się oddalił. Nadziei nie traci jednak Florin Andone.

Napastnik Anderlechtu stwierdził, że choć sytuacja jest trudna, jeszcze nic nie jest stracone.

 - Zostało jeszcze sześć meczów do końca eliminacji. Musimy uwierzyć w siebie i ciągle pracować, poświęcić się dla reprezentacji. Jeszcze nic nie jest skończone - ocenił Andone.

 - Oczekiwałem trudnego spotkania i choć zwycięstwo Polaków jest zasłużone, to wynik moim zdaniem jest za wysoki. W drugiej połowie przycisnęliśmy ich, jednak nie udało się strzelić gola. Może gdybyśmy szybko doprowadzili do wyrównania? - powiedział napastnik.

Andone zapewnił, że drużyna wierzy w Christopha Dauma i jest przeciwna zwalnianiu szkoleniowca. - Jesteśmy razem z selekcjonerem. Wynik meczu z Polską nie jest winą trenera, ale naszą - zapewnił. 

Jednak według rumuńskich gazet Niemiec zostanie wkrótce zwolniony ze stanowiska pierwszego trenera kadry.

ZOBACZ WIDEO Łukasz Fabiański: Przywróciliśmy wiarę sobie i kibicom

Czy reprezentacja Rumunii awansuje do mistrzostw świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL