Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cesc FabregasGetty Images / Alex Pantling / Na zdjęciu: Cesc Fabregas

Cesc Fabregas mógł zarabiać w Chinach 31 milionów euro za sezon, ale wciąż chce grać w mocnej lidze

Paweł Kapusta
Paweł Kapusta
Cesc Fabregas, 29-letni piłkarz Chelsea Londyn, ani myśli o przeprowadzce w egzotyczne rejony świata. Ściągnięciem zawodnika zainteresowani są Chińczycy, jednak jak na razie muszą o nim zapomnieć.

Dziennik "Marca" informuje, że Cesc Fabregas w najbliższym czasie odrzuci wszystkie oferty, które pochodzić będą z egzotycznych, uznawanych za miejsce dobre na spędzenie piłkarskiej emerytury, klubów. Według gazety wystarczyło tylko słowo, a były mistrz świata w mgnieniu oka mógł związać się z jedną z chińskich drużyn i zarabiać 31 milionów euro za sezon. To oferta wręcz bajeczna, ale jak na razie Fabregas ma inne priorytety.

Fabregas w aktualnym sezonie zaliczył raptem sześć meczów w Premier League , dwa w krajowym pucharze i jeden w rezerwach - łącznie tylko niespełna 500 minut. Nic więc dziwnego, że piłkarz nie jest zadowolony ze swojej sytuacji i szuka możliwości odejścia.

Pozbycie się Fabregasa może być jednak dla Chelsea Londyn niezwykle trudnym zadaniem, bo z jednej strony piłkarz nie gra za dużo i nie jest w stanie zmienić swojej pozycji w zespole dowodzonym przez Antonio Conte, a z drugiej - cena Hiszpana jest niezwykle wygórowana. Nabywca musiałby za niego wyłożyć około 40 milionów euro.

ZOBACZ WIDEO Dawid Kownacki: nauczyłem się, że nic nie muszę (źródło: TVP SA)Czy Chelsea powinna sprzedać Cesca Fabregasa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL