Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Przemysław BargielNewspix / Łukasz Sobala / Na zdjęciu: Przemysław Bargiel

Talent z Ruchu Chorzów coraz bliżej transferu

Michał Piegza
Michał Piegza
Przemysław Bargiel w grudniu przebywał na testach w Interze Mediolan. Zawodnikiem interesują się także inne kluby. Najprawdopodobniej jeszcze zimą pomocnik zmieni klub.

Działacze Ruchu Chorzów do końca stycznia muszą wysupłać 600 tysięcy złotych na spłatę zaległych pensji dla zawodników, którzy byli zatrudnieni w Fundacji. W przypadku zapłaty pieniędzy, Niebiescy odzyskają cztery z ośmiu odjętych przez Komisję Licencyjną PZPN punktów.

Przy Cichej poszukiwane są środki na spłatę zaległości. Najprawdopodobniej działacze Ruchu zdecydują się na sprzedaż 16-letniego juniora, reprezentanta Polski Przemysława Bargiela. Piłkarz w grudniu przez kilka dni przebywał na testach w Interze Mediolan. Jednak zawodnikiem interesuje się kilka innych klubów z Włoch, Anglii oraz Niemiec. Trwają negocjacje, ale wiele wskazuje na to, że jeszcze zimą Bargiel opuści Cichą.

Przypomnijmy, że przed rokiem Ruch sprzedał do Liverpoolu bramkarza Kamila Grabarę. Kwoty transferu nie ujawniono, nieoficjalnie mówiło się, że był to najwyższy transfer w historii Niebieskich. Klub wciąż może zarobić na bramkarzu, jeśli ten... zacznie występować w pierwszej drużynie FC Liverpool.

ZOBACZ WIDEO Bez nóg, bez rąk, bez ograniczeń na Dakarze (źródło: TVP)

Przemysław Bargiel powinien już teraz wyjeżdżać z Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL