Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Były kapitan Korony w sztabie Macieja Bartoszka

Sebastian Najman
Sebastian Najman
Nowy rok, nowe porządki. Maciej Bartoszek w porozumieniu z władzami Korony Kielce dokonał zmian w sztabie szkoleniowym. Jego asystentami przestali być Sławomir Grzesik i Jacek Kubicki.

Sławomir Grzesik i Jacek Kubicki współpracowali z Maciejem Bartoszkiem od początku jego pobytu w stolicy województwa świętokrzyskiego. Byli oni częścią sztabu poprzedniego trenera Korony, Tomasza Wilmana. O ich ewentualnym rozstaniu się z pierwszym zespołem mówiło się przy Ściegiennego 8 od kilku tygodni.

Nowym asystentem 39-latka został doskonale znany kieleckiej publiczności Kamil Kuzera, wychowanek i kapitan Korony, w której barwach rozegrał 67 spotkań. "Kuzi" ostatnio był pomocnikiem Pawła Czai, zajmującego się czwartoligowymi rezerwami złocisto-krwistych.

Skład uzupełnił Piotr Tworek, pełniący nie tak dawno rolę opiekuna drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg. W swojej karierze był związani także z Miedzią Legnica, Bałtykiem Koszalin, Wartą Poznań, Wdą Świecie, Zawiszą Bydgoszcz oraz Kujawiakiem Włocławek. Miał także okazję pracować w Podbeskidziu Bielsko-Biała, gdy jego opiekunem był Leszek Ojrzyński.

ZOBACZ WIDEO Villarreal - Barcelona: sędzia nie ustrzegł się błędów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy włączenie Kamila Kuzery do sztabu pierwszej drużyny Korony to dobry ruch?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL