WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Łukasz Trałka: Celujemy w dublet, nie pozwolimy Legii odjechać

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Czy Lech zakończy sezon jako mistrz i zdobywca Pucharu Polski? Łukasz Trałka uważa, że ten cel jest całkowicie realny, a zbrojenia Legii Warszawa nie muszą w tym poznaniakom przeszkodzić.

- Mamy szansę na dublet i będziemy w niego celować. W lidze pozycja startowa do atakowania czołówki jest dobra, a w Pucharze Polski doszliśmy już do półfinału, więc można powiedzieć, że jesteśmy blisko - stwierdził kapitan Kolejorza.

Lech pozyskał dotąd dwóch nowych zawodników (Mihaia Raduta i Wołodymyra Kostewycza), natomiast Legia - trzech (Daniela Chimę Chukwu, Artura Jędrzejczyka oraz Dominika Nagy'ego). - Czytam różne doniesienia, ale my jesteśmy spokojni. Nawet gdyby nikt do nas nie dołączył, to i tak byśmy sobie poradzili. Jeśli chodzi o to, kto ile zarabia i za ile przychodzi, liczby nie grają. Gdy dojdzie do bezpośredniego meczu, to zmierzymy się jedenastu na jedenastu. Nie podniecam się takimi sprawami - dodał Łukasz Trałka.

Powszechna jest opinia, że Legia odjeżdża reszcie stawki przede wszystkim pod względem finansowym. - Jeśli chodzi o wysokość zarobków i możliwości z tym związane, Legia na pewno jest u góry i tego nie ma sensu kwestionować. Jednak pod względem czysto sportowym, uważam, że nie pozwolimy jej odjechać - zakończył.

ZOBACZ WIDEO FIFA zdecydowała, na mundialu zagra aż 48 reprezentacjiKliknij tutaj i oglądaj Eliminacje Ligi Europy Legia vs Glasgow Rangers online i za darmo

Czy Lech zakończy sezon z dubletem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (17):

    Pokaż więcej komentarzy (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL