Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Maciej Górski wypożyczony do Korony

Sebastian Najman
Sebastian Najman
Korona ma nowego napastnika. Został nim Maciej Górski, którego kielecki klub wypożyczył z Jagiellonii Białystok na rok z opcją transferu definitywnego - czytamy na oficjalnej stronie internetowej złocisto-krwistych.

Maciej Górski to 26-latek, który trafił do stolicy Podlasia przed startem obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy. Wcześniej reprezentował barwy między innymi Chrobrego Głogów, Sandecji Nowy Sącz czy Legii Warszawa.

W zespole Michała Probierza rozegrał do tej pory 10 meczów, strzelając jedną bramkę. Transfer do Korony ma pozwolić Górskiemu zdobyć doświadczenie na najwyższym szczeblu rozgrywek, a jednocześnie rozwiązać problem ekipy z woj. świętokrzyskiego z formacją ofensywną.

Co ciekawe, wychowanek Mazowsze Miętne już w 2015 roku mógł trafić do Korony. Sprowadzeniem go do swojego zespołu zainteresowany był ówczesny szkoleniowiec, Marcin Brosz.

Warto przypomnieć, że wraz z końcem minionego roku z podobnego wypożyczenia do Kielc wrócił inny napastnik Jagiellonii, Łukasz Sekulski

Maciej Górski jest trzecim zawodnikiem, który zimą dołączył do Korony. Wcześniej umowy podpisali Jakub Mrozik i Jakub Żubrowski. Z wypożyczenia wrócił za to Bartosz Kwiecień

ZOBACZ WIDEO Cagliari - Genoa. Wysokie zwycięstwo gospodarzy, grał Bartosz Salamon. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Maciej Górski będzie wzmocnieniem Korony Kielce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL