Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / Alberto Estevez

FC Barcelona planuje kolejne transfery. Na celowniku dwóch piłkarzy z Ligue 1

Jakub Artych
Jakub Artych
Mistrz Hiszpanii bardzo uważnie penetruje rynek transferowy we Francji. W orbicie zainteresowań Barcelony znaleźli się: Malang Sarr (OGC Nicea) oraz Issa Diop (Toulouse FC).

Włodarze Dumy Katalonii myślą długofalowo. Oprócz zimowego okna transferowego, w ich uwadze jest również letnie, w którym ma być przeprowadzona większa liczba transakcji. W związku z tym dyrektor sportowy klubu Robert Fernandez bardzo dokładnie obserwuje między innymi Ligue 1, w której można znaleźć wielu ciekawych zawodników.

Jak informuje "Mundo Deportivo", na szczycie listy FC Barcelona znajduje się Malang Sarr. Niespełna 18-letni piłkarz występuje obecnie w Nicei, która jest rewelacją Ligue 1 i zajmuje w tabeli drugie miejsce.

Sarr jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, gdyż może występować zarówno na środku defensywy, jak i na lewej stronie. Trener Nicei - Lucien Favre wykorzystuje jego zdolności na różnych pozycjach, do których Sarr przystosowuje się bez większych problemów. Jest świetny w grze głową i doskonale operuje piłką.

Kolejnym piłkarzem, który jest dokładnie obserwowany przez Barcelonę jest Issa Diop. Co ciekawe, oprócz ekipy z Katalonii, sieci na zawodnika Toulouse FC zarzucił również Real Madryt. Diop ma 20 lat i mierzy 194 centymetry wzrostu. Dla tego klubu rozegrał łącznie już 38 meczów.

ZOBACZ WIDEO Sevilla - Real. Ronaldo rzucił piłką w rywala [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Barcelona powinna odmłodzić swoją kadrę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL