Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Cesare Prandelli: Powinniśmy byli wygrać

Adam Kiołbasa
Adam Kiołbasa
Cesare Prandelli nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że jego podopiecznych było stać na zwycięstwo nad AC Sieną. Szkoleniowiec ACF Fiorentiny żałuje kilku bardzo dogodnych sytuacji, których piłkarze przez niego prowadzeni nie zdołali zamienić na bramkę. W efekcie ulegli 0:1.

- Zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie, ale nie umieliśmy wykorzystać znakomitych sytuacji podbramkowych. Także w drugiej odsłonie mieliśmy okazje ku temu, aby rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść. Chłopcy jednak zaczęli popełniać za dużo błędów i nie udało im się odpowiednio zakończyć meczu. W efekcie przegraliśmy - powiedział Włoch.

- Błąd Pazziniego? Przykro mi z tego powodu, ponieważ cały czas ciężko pracował na boisku i jest naprawdę świetnym napastnikiem - zakończył Cesare Prandelli.

Zatem Viola nie zdołała awansować na trzecie miejsce w tabeli, mało tego, jej sytuacja się skomplikowała. Ewentualne zwycięstwo Juventusu na wyjeździe z Genoą spowoduje, że Fiołki będą traciły do Starej Damy cztery oczka, a nad piątym Milanem posiadają już tylko punkt przewagi.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL