Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kibice Zagłębia Sosnowiec / Kibice Zagłębia Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec pozyskało talent z Legionovii

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Zagłębie Sosnowiec pozyskało kolejnego zawodnika. Nowym piłkarzem trzeciego zespołu I ligi został 18-letni Sebastian Milewski, który cztery ostatnie lata spędził w Legionovii Legionowo.

Sebastian Milewski to drugi młodzieżowiec, który w trakcie zimowego okienka transferowego dołączył do Zagłębia Sosnowiec. Wcześniej do zespołu tego z Legii Warszawa wypożyczony został Konrad Michalak. Obaj zawodnicy mają zwiększyć rywalizację w gronie młodzieżowców.

Milewski jest regularnie powoływany do reprezentacji Polski U-19. W wieku 17 lat zadebiutował w rozgrywkach II ligi, gdzie reprezentował barwy Legionovii Legionowo. W mazowieckim zespole wystąpił łącznie w 45 meczach ligowych i pucharowych.

18-latek uznawany jest za spory talent i w Zagłębiu chce rozwinąć swoje umiejętności. - Najważniejsze dla mnie było to, by wybrać klub, który zapewni mi dalszy rozwój - przyznał nowy piłkarz sosnowieckiego zespołu.

Zagłębie Sosnowiec rundę jesienną zakończyło na trzecim miejscu w tabeli I ligi. Sosnowiczanie na swoim koncie mają 33 punkty i do lidera - Chojniczanki Chojnice - tracą trzy "oczka".
ZOBACZ WIDEO Serie A: triumf Napoli na San Siro! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy pozyskanie Sebastiana Milewskiego to dobry ruch działaczy Zagłębia Sosnowiec?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL