Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Roger Gorączniak / Warta Poznań

Warta Poznań będzie mieć nowego bramkarza, to powrót do klubu

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Warta Poznań wzmacnia rywalizację w bramce, ale dopiero od nowego sezonu. 1 lipca na Drogę Dębińską powróci wychowanek klubu, Adrian Lis.

W czwartek golkiper podpisał dwuletni kontrakt ze swoim nowym-starym pracodawcą. - Miło będzie wrócić po kilkuletniej rozłące do klubu, który dał mi szansę na realizację moich sportowych marzeń. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby podziękować za zaufanie, którym obdarzyli mnie włodarze Warty - powiedział Adrian Lis.

Od rundy wiosennej sezonu 2013/2014 24-latek był piłkarzem Polonii Środa Wlkp. Wcześniej - od początku kariery - zbierał szlify właśnie w klubie z Poznania.

- Adrian wraca do nas jako ukształtowany zawodnik z doświadczeniem na seniorskich boiskach. Wzrośnie rywalizacja na tej pozycji, a to wpłynie pozytywnie na wszystkich bramkarzy i podniesie ich poziom. Adrian zawsze uznawany był za wielki talent. Dzisiaj jest bardziej świadomy pracy treningowej i nadal na tyle młody, by zaistnieć w poważnej piłce - ocenił Maciej Borowski, szkoleniowiec bramkarzy w beniaminku II ligi.

W rundzie jesiennej pewne miejsce między słupkami miał Tomasz Laskowski, a pierwszym rezerwowym był Mateusz Filipowiak.

ZOBACZ WIDEO AS Monaco rozgromiło FC Lorient, dobry mecz Glika. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy w nowym sezonie Adrian Lis będzie pierwszym bramkarzem Warty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL