Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub BłaszczykowskiGetty Images / Matthias Hangst / Jakub Błaszczykowski

Kolejna zła wiadomość dla Jakuba Błaszczykowskiego

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Ashkan Dejagah został piątym zimowym nabytkiem VfL Wolfsburg. Pojawienie się irańskiego skrzydłowego to zła wiadomość dla Jakuba Błaszczykowskiego. Reprezentant Polski nie może przebić się do "11" Wilków, a teraz będzie mu o to jeszcze trudniej.

Dla Ashkana Dejagaha to powrót do Wilków po ponad czteroletniej przerwie. Irańczyk był już związany z Wolfsburgiem w latach 2007-2012. Rozegrał wówczas dla VfL 158 spotkań, w których strzelił 20 goli i zaliczył 23 asysty. Po opuszczeniu Volkswagen Areny występował w angielskim Fulham Londyn i katarskim Al Arabi.

31-latek jest drugim skrzydłowym, który w zimowym oknie transferowym wzmocnił drużynę Valeriena Ismaela - wcześniej do Wilków dołączył też Paul-Georges Ntep z Rennes.


Pojawienie się Dejagaha to zła wiadomość dla Jakuba Błaszczykowskiego. Reprezentant Polski zaczął sezon jako podstawowy zawodnik Wolfsburga, ale pod koniec rundy jesiennej stracił miejsce w wyjściowym składzie i w trakcie przerwy zimowej go nie odzyskał. W dwóch rozegranych w 2017 roku meczach ligowych spędził na boisku raptem 19 minut. Po przyjściu Dejagaha droga reprezentanta Polski do "11" Wilków będzie jeszcze dłuższa.

ZOBACZ WIDEO PA: Leicester uniknęło dużej wpadki. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Jakub Błaszczykowski powinien zdecydować się na powrót do Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL