Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dani Abalo (z lewej) PAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: Dani Abalo (z lewej)

Tamas Kadar tkwi w zawieszeniu. "To trwa już dwa miesiące. Jestem sfrustrowany"

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Wciąż nie wiadomo, gdzie zagra wiosną Tamas Kadar, a sam piłkarz jest już coraz bardziej zniecierpliwiony tkwieniem w stanie zawieszenia, bo od dwóch miesięcy czeka na porozumienie Lecha Poznań z Dynamem Kijów.

Sytuacja jest dla Węgra o tyle niekomfortowa, że w ogóle nie grał on w sparingach podczas zgrupowania na Cyprze. Z jednej strony wszyscy w stolicy Wielkopolski są pogodzeni z jego odejściem, z drugiej sam zainteresowany może tylko czekać.

- To trwa od dwóch miesięcy. Nadal nie mam zgody na rozpoczęcie rozmów z Dynamem i nie rozumiem dlaczego tak jest, zwłaszcza że oba kluby chcą transferu, a ja chciałbym odejść - powiedział na łamach m4sport.hu.

- Nie grałem w sparingach, by nie ryzykować kontuzji. Nie mam żadnych zaległości, bo odbywałem dodatkowe treningi, ale obecna sytuacja nie jest dla mnie dobra, gdyż w marcu czeka mnie ważny mecz reprezentacji z Portugalią - dodał Tamas Kadar.

Węgier nie kryje rozżalenia. - Jestem sfrustrowany. Myślę, że w ciągu dwóch lat zrobiłem dla Lecha dużo i nie zasługuję na takie kłopoty. Nic nie mogę na to poradzić, mam tylko nadzieję, że kluby w końcu osiągną porozumienie. Tego chcą wszystkie strony.

ZOBACZ WIDEO PA: Leicester uniknęło dużej wpadki. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy transfer Tamasa Kadara zostanie sfinalizowany do dnia inauguracji rundy wosennej - 10 lutego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL