WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sandecja Nowy Sącz wzmacnia swoją kadrę. Zimą pozyskała trzech piłkarzy

Artur Długosz
Artur Długosz
Piłkarze Sandecji Nowy Sącz przygotowują się do wznowienia I-ligowych rozgrywek. Drużyna, która w tabeli zaplecza Lotto Ekstraklasy zajmuje szóste miejsce, zimą pozyskała trzech piłkarzy.

Zimą do Sandecji dołączyli obrońcy Adrian Basta i Adrian Jurkowski oraz pomocnik Mateusz Wdowiak. Klub rozgląda się jeszcze za pozyskaniem napastnika.

Drużyna z Nowego Sącza do wznowienia rozgrywek I ligi przygotowywać będzie się między innymi na Węgrzech, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ

Biało-czarni po rundzie wiosennej zajmują w tabeli wysokie, szóste miejsce. Piłkarze prowadzeni przez Radosława Mroczkowskiego do miejsca premiowanego awansem do Lotto Ekstraklasy tracą osiem punktów, ale mają dwa spotkania zaległe.

- Przy optymistycznym założeniu, że w tych zaległych spotkaniach coś "popunktujemy", to jesteśmy bardzo blisko czołówki i mamy bardzo korzystny układ gier na początku, bo dużo meczów u siebie - mówi nam Arkadiusz Aleksander, pełnomocnik zarządu Sandecji do spraw sportowych.

Sandecję czeka jeszcze zaległe spotkanie z GKS-em Tychy oraz Stalą Mielec. W przypadku korzystnych zdobyczy punktowych przez zespół z Nowego Sącza jego sytuacja w tabeli może się zdecydowanie poprawić.

I-ligowe rozgrywki zostaną wznowione na początku marca. Czy Sandecja wiosną włączy się o awans do najwyżej klasy rozgrywkowej w Polsce?

ZOBACZ WIDEO Trzy gole Barcelony. Zobacz skrót meczu z A. Bilbao [ZDJĘCIA ELEVEN]


Czy Sandecja wiosną włączy się o awans do najwyżej klasy rozgrywkowej w Polsce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL