Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Śląsk Wrocław zgłosił do gry w Ekstraklasie trzech nowych piłkarzy

Artur Długosz
Artur Długosz
Trzech nowych zawodników w kadrze Śląska na Lotto Ekstraklasę. Wrocławianie zgłosili do rozgrywek zimowe nabytki oraz jednego z młodych graczy.

Aleksandar Kovacević, Robert Pich oraz Adrian Łyszczarz zostali zgłoszeni przez Śląsk Wrocław do rozgrywek Lotto Ekstraklasy.

Kovacević i Pich to dwa zimowe nabytki WKS-u. Obaj powinni mieć miejsce w podstawowym składzie drużyny prowadzonej przez Jana Urbana.

Adrian Łyszczarz dołączył do Śląska w czerwcu minionego roku. Może grać na pozycji środkowego pomocnika lub na skrzydle. Z WKS-em podpisał trzyletni kontrakt. Jest wychowankiem FC Wrocław Academy, a pochodzi z Bierutowa. W trakcie sezonu Łyszczarz został włączony do pierwszej kadry zielono-biało-czerwonych. Jan Urban zabrał 17-latka na zgrupowanie do Trzebnicy oraz do Turcji. Będzie występował z numerem 25. Pich otrzymał numer 16, a Kovacević 8.

W Lotto Ekstraklasie Śląsk Wrocław zajmuje dwunaste miejsce. Zgromadził 22 punkty. Do ekstraklasowych zmagań piłkarze WKS-u powrócą 12 lutego, kiedy to w Płocku o godz. 15.30 zmierzą się z miejscową Wisłą.

ZOBACZ WIDEO Gol Kamila Glika! AS Monaco kontynuuje marsz po tytuł - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Adrian Łyszczarz zadebiutuje wiosną w Lotto Ekstraklasie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL