Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / PAP/Maciej Kulczyński

Kolejne kontuzje w Lechu Poznań

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Lech rozpoczął rundę wiosenną osłabiony, a mecz z Bruk-Bet Termaliką (3:0) przyniósł kolejne problemy zdrowotne. Kontuzji nabawili się Łukasz Trałka i Matus Putnocky.

Kapitan Kolejorza w trakcie pierwszej połowy zderzył się z Vladislavsem Gutkovskisem i choć początkowo pozostał na boisku, to po kilku minutach zasygnalizował niezdolność do gry i jego miejsce zajął Abdul Aziz Tetteh.

- Łukasz skręcił nogę i ona mu spuchła. Na razie wiemy tylko tyle, więcej szczegółów na temat tego urazu poznamy po badaniach - przyznał trener Nenad Bjelica.

Matus Putnocky natomiast spędził na boisku 90 minut, ale też opuścił je nie w pełni sił, bo w trakcie drugiej połowy zaczęły mu doskwierać kłopoty mięśniowe, przez co nie mógł sam wznawiać gry z 5. metra i wyręczał go Maciej Wilusz. Na diagnozę urazu Słowaka też trzeba jednak poczekać.

Problemy kadrowe sztab Kolejorza miał już przed starciem z Bruk-Bet Termaliką, bo Jan Bednarek zmagał się z ospą, a po kontuzjach do pełnej sprawności nie zdążyli jeszcze dojść Mihai Radut oraz Nicki Bille Nielsen.

ZOBACZ WIDEO Puchar Anglii: przełamanie Leicester z Kapustką i Wasilewskim w składzie! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czyja absencja w kolejnym meczu byłaby dla Lecha bardziej dolegliwa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL