Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / PAP/ Piotr Polak

Pięciu zawodników Śląska Wrocław musi uważać na kartki

Artur Długosz
Artur Długosz
Przed niedzielnym meczem Wisły Płock ze Śląskiem Wrocław aż pięciu zawodników WKS-u musi uważać na to, aby nie otrzymać żółtej kartki. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 15.30.

Zarówno dla Wisły Płock, jak i Śląska Wrocław, niedzielne spotkanie będzie bardzo ważne. - Zawsze jest tak, że wszystko zweryfikuje pierwszy mecz. Jak on wyjdzie, to później idzie się siłą rozpędu - mówił Łukasz Madej, pomocnik WKS-u.

W drużynie Jana Urbana pięciu zawodników musi jednak uważać na to, aby nie otrzymać żółtej kartki. Po trzy kartki mają już Kamil Biliński, Ostoja Stjepanović, Augusto i Alvarinho. Siedem zgromadził już Adam Kokoszka. Każda następna żółta kartka dla jednego z tych zawodników oznaczać będzie przerwę w kolejnym spotkaniu - informuje slaskwroclaw.pl. Zwłaszcza Biliński i Kokoszka powinni w niedzielę zagrać w podstawowym składzie Śląska.

Szkoleniowiec Wisły Płock ma mniejszy problem. W jego drużynie trzech zawodników zagrożonych jest pauzą.

Piłkarze Śląska Wrocław w tabeli Lotto Ekstraklasy zajmują trzynaste miejsce i zgromadzili 22 punkty. Wisła Płock jest dwunasta, z dwoma "oczkami" więcej.

ZOBACZ WIDEO "Nie będę składać żadnych deklaracji". Jakub Rzeźniczak o konflikcie właścicielskim w Legii

Mecz Wisły Płock ze Śląskiem Wrocław zakończy się:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL