Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kielecki zaciąg w Nowym Sączu

Marcin Rogowski
Marcin Rogowski
Sandecja Nowy Sącz nie ustaje w poszukiwaniu kolejnych wzmocnień. Takowe znalazła w Koronie Kielce skąd wypożyczyła Tomasza Zająca i Charliego Trafforda.

Tomasz Zając to 21-letni napastnik. W swojej karierze występował m.in. w Wiśle Kraków, czy Chrobrym Głogów. Ostatnio reprezentował barwy Korony Kielce, dla której rozegrał 30 spotkań i strzelił jedną bramkę. Jego największym sukcesem jest zdobycie Mistrzostwa Polski Juniorów z "Białą Gwiazdą". W finale krakowianie pokonali Cracovię aplikując im 10 bramek i nie tracąc żadnej. Sam zainteresowany zdobył trzy z nich. Do "Biało-czarnych" został wypożyczony na pół roku.

Po słowie z działaczami Sandecji jest także Charlie Trafford. Jednak w tym przypadku umowa jeszcze nie została podpisana. 24-latek zagrał 10 spotkań w kieleckiej drużynie, ale nie zdobył w nich żadnego gola. Jego nominalną pozycją jest środek pomocy. Podobnie jak ex-wiślak do Małopolski ma trafić na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Nie są to ostatnie ruchy sądeckiego klubu w obecnym okienku transferowym. Do Nowego Sącza ma przybyć jeszcze jeden napastnik. Krążą pogłoski, że będzie to Ukrainiec, który ma za sobą występy zarówno w I lidze, jak i Lotto Ekstraklasie.

ZOBACZ WIDEO Michał Kopczyński: Jesteśmy rozczarowani, Ajax był w naszym zasięgu

Czy Charlie Trafford i Tomasz Zając odnajdą się w Sandecji Nowy Sącz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL