Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Dan Mullan

Kto zostanie strażakiem Leicester City? Chętnych brak

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Nie maleje szum wokół zwolnienia Claudio Ranieriego z Leicester City, a to nie pomaga władzom klubu w poszukiwaniu nowego menedżera.

Jednym z głównych kandydatów miał być Roberto Mancini, ale Włoch odmówił podjęcia pracy z Lisami. To samo zrobił Martin O'Neill. - Cieszę się pracą selekcjonera. Mamy zadanie do wykonania. Przed nami ważne mecze eliminacji z Walią i Islandią i nie mogę się dekoncentrować. Nie wybieram się do Leicester. Cieszę się obecną pracą - powiedział obecny selekcjoner reprezentacji Irlandii.

"The Independent" pisze w swoim artykule, że w Leicester City mają teraz problem, ponieważ nie posiadają poważnego kandydata do zastąpienia Claudio Ranieriego i całkiem możliwe, że dotychczasowy asystent Craig Shakespeare będzie dłużej sprawował funkcję tymczasowego menedżera. Na pewno w poniedziałek poprowadzi drużynę w starciu z Liverpoolem FC.

Natomiast "The Guardian" uważa, że Lisy zamierzają w roli strażaka umieścić Guusa Hiddinka, który już dwukrotnie był tymczasowym menedżerem Chelsea i ze swojej roli wywiązał się bardzo dobrze.

Fantastyczny powrót Realu Madryt! Królewscy uratowali pozycję lidera [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Leicester spadnie z ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL