Najnowsze Wyniki/Kalendarz
/ Prezes Legii Dariusz Mioduski

Dariusz Mioduski zmieni Legię Warszawa

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Według nieoficjalnych informacji, to Dariusz Mioduski przejmie Legię Warszawa, a to oznaczać będzie szereg zmian. Pisze o nich "Przegląd Sportowy".

Dariusz Mioduski chce dokonać szeregu zmian w funkcjonowaniu Legii Warszawa. Rozpoczną się one od roszad na stanowiskach kierownictwa klubu. Klub ze stolicy będzie miał też nową politykę transferową. Mioduski nie chce już żyć na kredyt tylko wydawać pieniądze, które faktycznie są w budżecie, a nie dopiero przyjdą (jeśli np. Legia zakwalifikuje się do europejskich pucharów).

Oczkiem w głowie Mioduskiego jest także akademia piłkarska - pisze "Przegląd Sportowy". Doszło już do rozmów z władzami Grodziska Mazowieckiego i tam ma powstać ośrodek treningowy. Zdaniem Mioduskiego pomoże on w wychowaniu i sprzedaży piłkarzy.

Przyszły właściciel Legii (o ile nieoficjalne informacje potwierdzą się), chciałby też uporządkować sprawy z kibicami, aby już więcej nie dochodziło do incydentów na stadionie. Ostatnią zmianą jest pozyskanie dodatkowych inwestorów, aby Legia dysponowała jeszcze większym budżetem.

Zmiany w Legii Warszawa:

1. Wymiana kierownictwa klubu
2. Zmiana polityki transferowej
3. Budowa ośrodka treningowego
4. Porozumienie z kibicami
5. Myślenie o inwestorze

ZOBACZ WIDEO Mateusz Klich: Chciałbym wrócić do reprezentacji, jestem na to gotowy

Czy Mioduski będzie dobrym właścicielem Legii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (17):

 • cristof Zgłoś
  z innej beczki; nie macie innego zdjecia Lewandowskiego? powielacie "jedno i to samo" - jak dzieci;
  • hack Zgłoś
   Nie wiem co z tego wyniknie, ale wiem jedno gra Legii w LM to efekt pracy Leśnego i jego ludzi. Oczywiście nie wszystkie decyzje były trafione, bo nigdy się tak nie zdarzy, żeby ze
   Czytaj całość
   wszystkim trafić. Mam nadzieję, że Magiera i drużyna dostaną od Mioduskiego wsparcie w zdobyciu kolejnego mistrzostwa i awansu do LM, a nie tylko działania na wyprowadzenie kasy z klubu. Opieranie zespołu na akademii da efekt za lata, to inwestycja czasowa. Pożyjemy zobaczymy, ja udziałów nie odkupię, brak drobnych.
   • Białe Legiony Zgłoś
    Każda zmiana w Legii najbardziej podpala jej przeciwników , gdyż mają nadzieję że w k(L)ubie zmieni się ale tylko na gorsze.Muszę chciejstwo tych członków ostudzić. W Legii mogą
    Czytaj całość
    zajść różne zmiany , ale jedno się nie zmieni. Legia nadal będzie miała największy budżet , nadal jedynym celem będzie Mistrzostwo Polski i kolejny awans do Ligi Mistrzów.Sorry że możecie czuć się rozczarowani , ale taki mamy k(L)imat :)
    Wszystkie komentarze (17)

    Komentarze (17)

     Wszystkie komentarze (17)
     PRZEJDŹ NA WP.PL