Najnowsze Wyniki/Kalendarz
reprezentacja ArgentynyGetty Images / Bob Levey / Na zdjęciu: reprezentacja Argentyny

El. MŚ 2018: Boliwia - Argentyna na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
We wtorek odbędzie się kolejne spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2018 roku w Rosji. Boliwia zmierzy się z Argentyną. Transmisja TV na antenie Eleven Sports. Stream online w elevensports.pl.

Mecz na żywo: Boliwia - Argentyna. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

We wtorek 28 marca o godzinie 22:00 rozpocznie się pojedynek Boliwia - Argentyna w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2018 roku w Rosji. Transmisja TV na antenie Eleven Sports.

Mecz Boliwia - Argentyna można oglądać także na żywo w internecie. Stream online odbędzie się na platformie elevensports.pl. Usługa jest dostępna tylko po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych.

Reprezentacja Boliwii jest przedostatnią ekipą w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2018 roku w strefie Ameryki Południowej. Argentyna zajmuje trzecią pozycję w tym zestawieniu, a do lidera, którym jest reprezentacja Brazylii traci osiem punktów. Albicelestes będą faworytem nadchodzącej rywalizacji. Strata punktów przez tę reprezentację będzie można traktować, jako niespodziankę.

Początek meczu Boliwia - Argentyna na żywo: 22:00. Transmisja TV: Eleven Sports. Stream online: elevensports.pl.

ZOBACZ WIDEO Łukasz Piszczek: Od początku wiedziałem, co chcę zrobić

Czy będziesz oglądać mecz Boliwia - Argentyna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL