Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mamadou Sakho Newspix / PIXATHLON / Na zdjęciu: Mamadou Sakho

Liverpool zarobi 30 mln funtów na niechcianym obrońcy?

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Mamadou Sakho wrócił do wysokiej formy, błyszczy w barwach Crystal Palace, ale do Liverpoolu nie wróci. Włodarze z Anfield liczą natomiast, że zarobią na francuskim obrońcy bardzo duże pieniądze - nawet 30 mln funtów.

27-latek jest podstawowym obrońcą w ekipie Orłów, którym idzie ostatnio wyśmienicie i odniosły cztery zwycięstwa z rzędu. Jednak nawet wysoka dyspozycja nie sprawi, że Juergen Klopp ponownie da szansę reprezentantowi Trójkolorowych. Latem ubiegłego roku wyrzucił go z obozu przygotowawczego, bo ten notorycznie łamał klubowy regulamin i dlatego Liverpool to już dla niego temat zamknięty.

Kontrakt piłkarza z The Reds jest jednak bardzo długi i obowiązuje aż do połowy 2020 roku. Włodarze z Anfield mają nadzieję, że Crystal Palace będzie chciało wykupić Mamadou Sakho i ta transakcja miałaby opiewać nawet na 30 mln funtów.

Liverpool chciał sprzedać Francuza już zimą. Wtedy cena wynosiła 20 mln, lecz chętnych zabrakło. Latem powinno być łatwiej, bo oprócz londyńczyków usługami zawodnika mocno interesują się kluby z Primera Division i Serie A.

ZOBACZ WIDEO Apoloniusz Tajner: zatrudnienie Horngachera to strzał w dziesiątkę, a Małysza - strzał w setkę!

Czy Liverpool powinien rozważyć ponowną szansę dla Mamadou Sakho?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL