Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Mark Thompson

Sunderland - Manchester United na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W niedzielę w Premier League odbędzie się spotkanie Sunderland - Manchester United. Transmisja TV w Canal+. Stream online w Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Mecz na żywo: Sunderland - Manchester United. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W niedzielę 9 kwietnia o godzinie 14:30 rozpocznie się mecz Sunderland - Manchester United w ramach Premier League. Transmisja TV na antenie Canal+. Komentatorami widowiska będą: Piotr Domagała i Rafał Nahorny.

Mecz Sunderland - Manchester United można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest aktywna tylko po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Manchester United to obecnie szósty zespół rozgrywek o mistrzostwo Anglii. Czerwone Diabły zdobyły do tej pory 54 punkty. Do podium drużyna z Manchesteru traci 9 oczek. Kolejnym rywalem ekipy z Old Trafford będzie Sunderland AFC, który zamyka tabelę Premier League z zaledwie 20 punktami w swoim dorobku.

Początek meczu Sunderland - Manchester United: 14:30. Transmisja TV: Canal+. Stream online: Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Drużyna Łukasza Skorupskiego bez przełamania - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy będziesz oglądać mecz Sunderland - Manchester United?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL