Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sebastian Ziajka: Urwiemy rywalom jeszcze wiele punktów

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała w Gdańsku z Lechią 0:2. Sebastian Ziajka wierzy w to, że jego drużyna urwie jeszcze wiele punktów w grupie mistrzowskiej.

Piłkarze z Niecieczy bardzo słabo weszli w mecz w Gdańsku. - Pierwsza bramka i początek spotkania, które wynikały z braku koncentracji podcięły nam skrzydła. Z tego względu podeszliśmy niemrawo w mecz. Z tego wynikał jego przebieg - powiedział Sebastian Ziajka, obrońca Bruk-Bet Termaliki.

Gościom sobotniego spotkania trudno grało się na trudnym terenie. - To prawda, ale mieliśmy swoje sytuacje. Kwestia dobrego wykończenia. Pierwsza bramka zabiła wszystko, mieliśmy okazję żeby to nadrobić, ale to nie wystarczyło - ocenił Ziajka.

Przed drużyną z podtarnowskiej wsi wciąż sześć spotkań, w których Bruk-Bet Termalica może liczyć na punkty. - W każdym meczu gramy o zwycięstwo. Walczymy w tej lidze o jak najwyższe miejsce. Na pewno wierzę w to, że urwiemy rywalom jeszcze wiele punktów. Pozostało nam sześć spotkań - podsumował piłkarz klubu z Niecieczy.


ZOBACZ WIDEO Serie A: asysta Karola Linettego. Sampdoria Genua 12 minut od przełamania [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Bruk-Bet Termalica dodaje kolorytu Lotto Ekstraklasie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL