Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kazimierz Moskal odejdzie z Pogoni Szczecin

Paweł Kapusta
Paweł Kapusta
Tylko do końca sezonu 2016-17 trenerem Pogoni Szczecin będzie Kazimierz Moskal. Trener ze względów osobistych nie przedłuży wygasającego kontraktu.

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej Pogoni Szczecin, przedstawiciele klubu długo starali się namówić Kazimierza Moskal na przedłużenie kontraktu. Szkoleniowiec nie zdecydował się jednak na ten krok z powodu - jak czytamy w komunikacie - bardzo ważnych względów osobistych. Decyzja zapadła jeszcze przed niedzielnym meczem Pogoni z Legią Warszawa.

- Już dzisiaj Zarząd serdecznie dziękuje Kazimierzowi Moskalowi za efekty jego pracy w Pogoni Szczecin. Po 12 miesiącach jednoznacznie możemy stwierdzić, że podjęta w ubiegłym roku decyzja o zatrudnieniu Kazimierza Moskala była ze wszech miar słuszna. Jego praca odmieniła sposób gry drużyny. Wyniki tej pracy dają rękojmię, że w następnym sezonie możemy oczekiwać dalszego postępu zarówno w jakości gry jak i stylu funkcjonowania zespołu na boisku. Temu zadaniu będzie musiał podołać już inny szkoleniowiec. Zarząd jest jednak przekonany, że uda się znaleźć taką osobę, która będzie gotowa kroczyć w kierunku wytyczonym przez trenera Kazimierza Moskala. Raz jeszcze dziękujemy mu za to, co zrobił dla naszego Klubu - czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnej stronie klubowej.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 62. Ryszard Pawłowski z nagrodą "Wiecznie Młodzi". Podejmie kolejne duże wyzwanie w Himalajach [5/5]

Czy kibice Pogoni Szczecin mogą być zadowoleni z wyników osiąganych w tym sezonie przez "Portowców"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • prym Zgłoś
  A swoją drogą niech idzie,nic specjalnego nie zrobił a myślę,że popsuł to co zaczął Michniewicz i wcześniej Wdowczyk.Paranoi ciąg dalszy.
  • Klaudia Emilka Zgłoś
   Mam pytanie do piłkarzy Pogoni. Co dla was znaczy Honor? Szacunek okazany kibicom i pracodawcy? Po takim meczu jak ten z Legią to nie tylko trener powinien podać się do dymisji.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL