Najnowsze Wyniki/Kalendarz
mecz Arsenal - Swansea Giroud strzela na bramkę strzeżoną przez FabiańskiegoGetty Images / Stu Forster / Na zdjęciu: mecz Arsenal - Swansea. Giroud strzela na bramkę strzeżoną przez Fabiańskiego

Sunderland - Swansea City na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W sobotę w Premier League odbędzie się pojedynek Sunderland - Swansea City. Transmisja TV w Canal+ Sport 2. Stream online w Canal+ Sport Online.

Premier League na żywo: Sunderland - Swansea City. Gdzie oglądać transmisję i stream online?

W sobotę 13 maja o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie Sunderland - Swansea City w ramach Premier League. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport 2. Komentatorami widowiska będą: Przemysław Pełka i Przemysław Rudzki.

Mecz Sunderland - Swansea City można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych.

Sprawa najważniejszego trofeum w Premier League, w sezonie 2016/2017 została już rozstrzygnięta. Mistrzem kraju została Chelsea Londyn. Jednak w sobotę odbędą się kolejne ważne starcia angielskiej ekstraklasy. Sunderland AFC podejmie Swansea City. Gospodarze zbliżającej się konfrontacji zajmują ostatnią pozycję w tabeli, a drużyna Łukasza Fabiańskiego jest na 17. miejscu.

Początek meczu Sunderland - Swansea City: 16:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 2. Stream online: Canal+ Sport Online. 


[b]ZOBACZ WIDEO: Michał Kwiatkowski otwarcie o swoich relacjach z Rafałem Majką. "Wzajemnie się nakręcamy"

[/b]

Czy będziesz oglądać mecz Sunderland - Swansea City?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL