Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Reuters / Jason Cairnduff / Na zdjęciu: Kamil Grosicki

Anglicy komplementują i krytykują Grosickiego. "Zapierał dech w piersiach"

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
"Zaliczył cztery asysty, ale mógł mieć dwa razy tyle" - piszą o Kamilu Grosickim dziennikarze "Hull Daily Mail". Z jednej strony komplementują Polaka, ale więcej słów krytyki spada na barki reprezentanta Polski.

"Od czasu do czasu zapierający dech w piersiach skrzydłowy, dobrze współpracujący z Robertsonem, ale często brakowało wykończenia z jego strony. Zakończył sezon z czterema asystami (Anglicy policzyli mu 4, nie 5 - przy.red.) podczas swojego półrocznego pobytu z Tygrysami. Wynik mógł być co najmniej dwukrotnie wyższy. Brak goli pozostawia pole do poprawy" - napisano o Kamilu Grosickim.

Polak za swoje wszystkie występy otrzymał przeciętną notę "5,5" (skala 1-10, wyjściowa 6). Został słabiej oceniony niż chociażby Lazar Marković ("6,0"), który w tym samym czasie trafił do Hull i grał po przeciwległej stronie boiska. 

Zebrał natomiast lepsze recenzje niż dwóch innych pomocników, co w styczniu trafili na KC Stadium. Alfred N'Diaye dostał "4,0", a Evandro zaledwie "3,5".

Dni Grosickiego w Hull wydają się być policzone. Polakiem interesuje się beniaminek Premier League Newcastle United, a także Watford, gdzie menedżerem został dobrze znany Grosickiemu Marco Silva.

ZOBACZ WIDEO PA: znakomite widowisko i triumf Arsenalu. Zobacz skrót meczu z Chelsea Londyn [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Na ile byś ocenił sezon w wykonaniu Grosickiego w skali 1-10?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL