Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski

Euro U-21 LIVE: Niemcy - Czechy na żywo. Transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W niedzielę, w ramach Euro U-21, rozpocznie się mecz Niemcy - Czechy. Transmisja TV na antenie Polsat Sport Extra. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Euro U-21 LIVE: Niemcy - Czechy na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W niedzielę 18 czerwca o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz Niemcy - Czechy w ramach Euro U-21. Transmisja TV na antenie Polsat Sport Extra. Komentatorami widowiska będą: Tomasz Włodarczyk i Roman Kołtoń.

Mecz Niemcy - Czechy w ramach Euro U-21 można obejrzeć na żywo także w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Reprezentacja Niemiec rozpocznie swój udział w turnieju Euro U-21 konfrontacją z Czechami. Ten mecz odbędzie się na stadionie w Tychach. W grupie C znajdują się także Dania oraz Włochy. Pewna awansu do dalszej fazy turnieju może być tylko drużyna, która wygra rywalizację w grupie.

Początek meczu Niemcy - Czechy: 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Baraże o Primera Division: Getafe w finale. Zobacz skrót meczu z Huescą [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy będziesz oglądać mecz Niemcy - Czechy w ramach Euro U-21?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL