Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Waleri Kazaiszwili był jednym z większych niewypałów transferowych Legii w ostatnich miesiącachPAP / PAP/Leszek Szymański / Waleri Kazaiszwili był jednym z większych niewypałów transferowych Legii w ostatnich miesiącach

Waleri Kazaiszwili ma nowy klub. Będzie grał w MLS

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Tylko sezon trwałą przygoda Walieriego Kazaiszwili z Legią Warszawa. Reprezentant Gruzji swoją karierę będzie kontynuował w występującym w MLS San Jose Earthquakes.

Waleri Kazaiszwili roku spędzonego w Legii Warszawa nie może zaliczyć do udanych. Gruzin rozegrał łącznie 16 meczów, w których strzelił dwie bramki. Warszawski klub nie zdecydował się na wykupienie gruzińskiego piłkarza. Kazaiszwili krótko szukał nowego pracodawcy, a ostatecznie wylądował za oceanem.

Swoją karierę Kazaiszwili kontynuować będzie w San Jose Earthquakes. To zespół walczący o awans do fazy play-off MLS. - Szukaliśmy młodego gracza, który potrafi dostarczyć fanom emocji i może zostać z nami na długo. Chcieliśmy, by potrafił grać jeden na jeden i dodał iskry w naszej grze. Te cechy odnaleźliśmy u "Vako" - przekazał dyrektor generalny, Jesse Fioranelli. 

Kazaiszwili wybrał drogę Nemanji Nikolić. Reprezentant Węgier po udanym pobycie w Legii przeniósł się do Chicago Fire i jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy występującym w MLS.

ZOBACZ WIDEO ME U-21. Tomasz Kędziora: Chciałbym przeprosić kibiców

Czy Waleri Kazaiszwili zrobi karierę w MLS?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL