Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jakub Piasecki

Pierwsze wzmocnienie GKS-u Katowice

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
GKS Katowice rozpoczął budowę drużyny na nadchodzący sezon. Nowym zawodnikiem śląskiego klubu został Tomasz Midzierski. Jest to pierwszy tego lata transfer GKS-u.

W GKS-ie Katowice latem ma dojść do kilku zmian w kadrze, by zespół pod wodzą nowego trenera - Piotra Mandrysza - skutecznie rywalizował o awans do Lotto Ekstraklasy. Pierwszym nowym zawodnikiem został Tomasz Midzierski, który poprzednio grał w Miedzi Legnica.

32-letni obrońca w minionym sezonie rozegrał 34 mecze w barwach Miedzi - wszystkie w pełnym wymiarze czasowym. - To nasz pierwszy transfer w letnim okienku. Wierzymy, że taką samą serię będzie miał w GKS-ie Katowice. Jego doświadczenie i dobre warunki fizyczne sprawią, że nasza defensywa będzie silniejsza - przyznał menedżer GKS-u, Dariusz Motała.

Umowa Midzierskiego z GKS-em obowiązywać będzie przez dwa sezony. - Oferta GKS-u pojawiła się najszybciej, była najbardziej sprecyzowana. Wszystko przebiegło bardzo szybko i cieszę się bardzo, że tutaj jestem - powiedział nowy piłkarz katowickiego zespołu.

Wcześniej z klubu odeszło siedmiu piłkarzy. W gronie tym znaleźli się Alan Czerwiński, Maciej Bębenek, Sławomir Duda, Kamil Jóźwiak, Igor Sapała, Tomasz Wisio oraz Krzysztof Wołkowicz.

ZOBACZ WIDEO Getafe wraca do Primera Division. Zobacz skrót meczu z CD Tenerife [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Tomasz Midzierski wywalczy sobie miejsce w podstawowym składzie GKS-u Katowice?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL