Najnowsze Wyniki/Kalendarz
na zdjęciu: MarquinhosAFP / Clive Brunskill / na zdjęciu: Marquinhos

Manchester United oferuje 70 milionów euro za Marquinhosa

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Marquinhos jest zawodnikiem Paris Saint Germain, ale niewykluczone, że zostanie wykupiony przez jeden z czołowych europejskich klubów. Jest na liście życzeń Manchesteru United, Juventusu Turyn i FC Barcelona.

Marquinhos jest jednym z najbardziej pożądanych obrońców na świecie. Zainteresowani pozyskaniem go są giganci europejskiego futbolu. Real Madryt wysłał nawet do piłkarza swojego przedstawiciela, by omówić ewentualny transfer.

Jak donosi GloboEsporte.com, zawodnik ma trzy konkretne propozycje, oprócz pozostania w Paris Saint-Germain. Dostał oferty z Manchesteru United, Juventusu Turyn oraz FC Barcelona.

Kontrakt Marquinhosa z PSG jest ważny do czerwca 2019 roku, miał zostać odnowiony, jednak póki co jeszcze do tego nie doszło. Piłkarzowi zależy najbardziej na tym, by spędzać jak najwięcej czasu na boisku, dzięki czemu dostałby powołanie do reprezentacji i wystąpiłby w przyszłorocznych mistrzostwach świata.

Najwyższa oferta za Marquinhosa pochodzi od Manchesteru United, Czerwone Diabły chcą zapłacić 70 milionów euro, natomiast najmniej pieniędzy chce wyłożyć FC Barcelona, pomiędzy 40 a 45 milionów euro. Katalończycy podobną kwotę oferowali za Brazylijczyka rok temu, wówczas propozycja ta została odrzucona.

Marzeniem Marquinhosa jest gra w Barcelonie, klub również chce zatrudnić tego piłkarza. Strony muszą dojść jednak do porozumienia.

ZOBACZ WIDEO ME U-21. Karol Linetty: Zawaliliśmy

Czy Manchester United powinien pozyskać Marquinhosa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL