Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Frank LampardGetty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Frank Lampard

Nowa rola Franka Lamparda. Ma zostać trenerem

Karol Wasiek
Karol Wasiek
- Chcę spróbować swoich sił na ławce trenerskiej - mówi Frank Lampard, który prowadzi rozmowy z Oxford United. To klub występujący na co dzień w rozgrywkach Football League One.

Frank Lampard ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery w listopadzie 2016 roku, po tym jak wygasł jego kontrakt z New York City FC. Następnie rozpoczął przygotowania do zawodu trenera w ośrodku treningowym "The Blues" w Cobham.

- Frank Lampard jest legendą tego klubu. Rozpoczął nową karierę. To był czas podjęcia decyzji, co nie jest łatwe. Wiem to z własnego doświadczenia. Myślę, że Frank może być bardzo dobrym trenerem - chwalił Lamparda Antonio Conte, szkoleniowiec Chelsea FC.

- Chcę spróbować swoich sił na ławce trenerskiej. Nie ukrywam, że przez większość mojej kariery nie planowałem tego, ale po ukończeniu 30 lat nieco zmieniłem podejście - mówi Lampard, który prowadzi rozmowy z Oxford United. To klub występujący na co dzień w rozgrywkach Football League One.

Lampard miałby na stanowisku managera zastąpić Michaela Appletona, który zdecydował się dołączyć do sztabu szkoleniowiec Leicester City.

ZOBACZ WIDEO Getafe wraca do Primera Division. Zobacz skrót meczu z CD Tenerife [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Frank Lampard poradzi sobie w roli trenera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL