WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Leszek Stępień

Kiko Ramirez: Krzysztof Mączyński zostanie w Wiśle Kraków

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Dobiega końca saga transferowa z Krzysztofem Mączyńskim w roli głównej. Trener Wisły Kraków, Kiko Ramirez stwierdził, że jeszcze w ten weekend klub ogłosi pozostanie reprezentanta Polski przy Reymonta 22.

Wykupieniem Krzysztofa Mączyńskiego z Wisły najmocniej zainteresowana jest Legia Warszawa. Mistrz Polski wysłał do Krakowa dwie oferty - pierwszą na 300 i drugą na 400 tys. euro - ale obie zostały odrzucone.

W międzyczasie Biała Gwiazda zaproponowała piłkarzowi przedłużenie wygasającego w czerwcu 2018 roku kontraktu, której ten miał nie przyjąć, deklarując tym samym chęć opuszczenia Reymonta 22. Tymczasem w sobotę trener Wisły, Kiko Ramirez stwierdził, że 24-krotny reprezentant Polski jednak zostanie w krakowskim klubie.

- Chcę jasno powiedzieć, że zatrzymanie Mączyński będzie największym wzmocnieniem Wisły w tym okienku transferowym. To zawodnik, który jest częścią historii tego klubu. Zatrzymanie Mączyńskiego to absolutny priorytet. Prawdopodobnie jeszcze w ten weekend stanie się oficjalne to, że Krzysiek zostanie w Wiśle przez długie lata - przyznał Ramirez.

Hiszpański szkoleniowiec zapewnił, że to nie jednostronna decyzja klubu, twierdząc, że Mączyński sam chce zostać przy Reymonta 22.

- Rozmawialiśmy z Krzyśkiem. On jest stąd. Jest kibicem Wisły. Jest związany emocjonalnie z klubem i z miastem. Dobrze czuje się w Wiśle. Pozostał rok do mundialu i Krzysiek wie, że w Wiśle może się dobrze przygotować do mistrzostw - wyjaśnił Ramirez.

ZOBACZ WIDEO: Robert Kubica wróci do Formuły 1? Michał Kościuszko zabrał głos

Czy Krzysztof Mączyński zostanie w Wiśle Kraków do końca kariery?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL