Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Czesław MichniewiczPAP / Na zdjęciu: Czesław Michniewicz

Oficjalnie: Czesław Michniewicz selekcjonerem kadry U-21! Marcin Dorna będzie pracował z 15-latkami

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
To o czym spekulowano od jakiegoś czasu, stało się faktem! Marcin Dorna nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski U-21, a jego miejsce zajął Czesław Michniewicz.

47-latek zastąpił na stanowisku Marcina Dornę, pod którego wodzą Biało-Czerwoni kompletnie zawalili mistrzostwa Europy U-21, zdobywając w trzech meczach zaledwie jeden punkt.

W piątek zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził kandydaturę Czesława Michniewicza i nowy selekcjoner zadebiutuje na stanowisku 1 września - w wyjazdowym meczu el. ME z Gruzją.

Michniewicz pozostawał ostatnio bez pracy po tym jak rozstał się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. W przeszłości zdobył Puchar i Superpuchar Polski z Lechem Poznań (2004) oraz mistrzostwo Polski z Zagłębiem Lubin (2007).

Dorna z kolei nie rozstaje się z PZPN. - Mamy do niego ogromne zaufanie, to osoba znakomicie pasująca do pracy koncepcyjnej, świetny wychowawca. Postanowiliśmy więc, by pomagał jako wicedyrektor sportowy związku oraz przejął najmłodszą reprezentację Polski do lat 15 - powiedział prezes futbolowej centrali, Zbigniew Boniek.

ZOBACZ WIDEO ME U-21. Karol Linetty: Zawaliliśmy (WIDEO)

Czy Czesław Michniewicz będzie lepszym trenerem kadry U-21 niż Marcin Dorna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL