Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jerzy Brzęczek nowym trenerem Wisły Płock

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Wisła Płock jeszcze przed startem sezonu znalazła następce Marcina Kaczmarka. Nowym szkoleniowcem zespołu z Płocka został Jerzy Brzęczek.

Dla Jerzego Brzęczka będzie to druga praca w ekstraklasie. Wcześniej prowadził Lechię Gdańsk, a pracował również w Rakowie Częstochowa i GKS-ie Katowice. Z tym ostatnim zespołem nie zdołał wywalczyć awansu do elity i podał się do dymisji.

- Już szykowałem się na urlop i nagle padła propozycja pracy w Wiśle Płock. Bardzo ciekawa, ale również bardzo wymagająca, bowiem nie od dzisiaj wiadomo, ze dla beniaminka drugi sezon po awansie jest najtrudniejszy - powiedział Jerzy Brzęczek.

- Myślę, że chociaż nie znam drużyny jako organizmu, to sporo wiem o grających w niej piłkarzach i wysoko oceniam ich indywidualne umiejętności. Jestem również przekonany, że Marcin Kaczmarek odpowiednio przygotował zespół do sezonu. Oczywiście w trakcie trzech dni, które pozostały do meczu, nie będę w stanie wywrzeć swojego piętna na ekipie, ale obiecuję, że w spokoju skoncentrujemy się na takim przygotowaniu do spotkania, by skutecznie powalczyć o komplet punktów - dodał Brzęczek.

Debiut nowego szkoleniowca nastąpi w starciu przeciwko Lechii Gdańsk, w której kiedyś pracował. - Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Razem z zarządem klubu za cel postawiliśmy sobie spokojne utrzymanie w ekstraklasie, ale, rzecz jasna, chcielibyśmy wywalczyć wyższe niż w niedawnym sezonie miejsce w tabeli. Na razie jednak koncentrujemy się tylko na piątkowym starciu z Lechią - zakończył nowy trener Wisły.

ZOBACZ WIDEO Justyna Żełobowska: Boks jest dla mnie świętością, nie pójdę w stronę MMA

Czy zatrudnienie Jerzego Brzęczka to dobra decyzja działaczy Wisły Płock?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • Pietryga Zgłoś
    LICZYŁEM NA PANA BARTOSZKA PO CICHU, JEST PAN BRZĘCZEK. Chyba jest tańszy dla Mazowszan. Czy z tej mąki będzie chleb? Wątpię, ale życie NIE RAZ PŁATAŁO FIGLE, NA +.

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL