WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images

Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa na żywo. Derby Moskwy LIVE. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
We wtorek, w ramach rosyjskiej ekstraklasy, odbędzie się mecz Dynamo - Spartak. Będą to piłkarskie derby Moskwy. Transmisja TV na antenie Polsat Sport. Stream online w Ipla TV.

Gdzie oglądać derby Moskwy na żywo w telewizji i internecie? Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa, transmisja TV i stream online.

We wtorek 18 lipca, o godzinie 18:30, odbędzie się mecz Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa w ramach rosyjskiej ekstraklasy. Transmisja TV na antenie Polsat Sport. Komentatorem widowiska będzie Grzegorz Michalewski.

Mecz Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa można obejrzeć także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna tylko po wyposażeniu się w specjalny pakiet i można z niego korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Rozgrywki w rosyjskiej ekstraklasie wracają z przytupem. Już w pierwszej kolejce kibice będą mogli obejrzeć derby Moskwy. Dynamo Moskwa  podejmie Spartak Moskwa. Gospodarze wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej po roku przerwy, a Spartak to aktualny mistrz kraju.

Początek meczu Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa: 18:30. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Ronaldinho w Czeczenii. Zaprosił go prezydent(VIDEO)

Czy będziesz oglądać mecz Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL