Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Polski Związek Piłki NożnejPAP / Bartłomiej Zborowski / Polski Związek Piłki Nożnej

PZPN zatwierdził trenerów reprezentacji młodzieżowych

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Komisja ds. nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdziła nowych selekcjonerów reprezentacji młodzieżowych. Dariusz Gęsior został trenerem kadry do lat 20, a Przemysław Małecki będzie pracował z reprezentacją U-16.

Nowy selekcjoner reprezentacji U-20 ma na swoim koncie między innymi srebrny medal igrzysk olimpijskich w 1992 roku. Dariusz Gęsior 22 razy zagrał w pierwszej reprezentacji. W lidze polskiej grał w Ruchu Chorzów, Widzewie Łódź, Pogoni Szczecin i Wiśle Płock. Od 1 czerwca 2016 roku jest pracownikiem Departamentu Szkolenia i Reprezentacji Narodowych oraz Szkoły Trenerów PZPN.

Z kolei Przemysław Małecki to były zawodnik m.in. Amiki Wronki, Warty Poznań, Polonii Nowy Tomyśl i Błękitnych Wronki. Jako trener pracował z drużyną Lecha Poznań do lat 19, z którą zdobył mistrzostwo Polski juniorów młodszych. Prowadził również młodzieżowe zespoły Miedzi Legnica i Zagłębia Lubin.

To kolejne zmiany w obsadzie selekcjonerskiej kadr młodzieżowych. Na początku lipca PZPN ogłosił, że nowym szkoleniowcem reprezentacji U-21 będzie Czesław Michniewicz, a Marcin Dorna współpracować będzie z kadrą U-15.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: piłkarz Bayernu rozstał się z piękną żoną

Czy zgadzasz się ze zmianami w reprezentacjach młodzieżowych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL