WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
/ Maciej Gajos

Kibice krytykują kapitana Lecha Poznań. Czy Maciej Gajos zasługuje na opaskę?

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Od początku tego sezonu kapitanem Lecha Poznań jest Maciej Gajos, ale większość kibiców nie zgadza się z tym wyborem. Innego zdania jest Nenad Bjelica.

Wcześniej kapitanem Lecha Poznań był Łukasz Trałka, ale po tym jak złamał regulamin drużyny stracił opaskę. W końcówce zeszłego sezonu przejął ją Tomasz Kędziora, który odszedł jednak do Dynama Kijów.

Nenad Bjelica na kapitana wybrał Macieja Gajosa. Drugim wyborem jest Abdul Aziz Tetteh. Większość kibiców Lecha Poznań uważa, że Gajos nie nadaje się do pełnienia tej funkcji, ale innego zdania jest chorwacki trener.

- Była to moja decyzja. Po pierwsze kapitanem powinien być Polak, a po drugie Maciej ma do tego odpowiedni profil. W ostatnim roku był to dla nas bardzo ważnym zawodnikiem i zasłużył na bycie kapitanem - tłumaczy Bjelica.

Kibice Kolejorza uważają, że funkcje tą powinien pełnić ponownie Łukasz Trałka, który na każdym kroku udowadnia, że posiada odpowiedni charakter. Jego postawę chwalił również niedawno również trener, ale nie oznacza to, że kapitan zostanie zmieniony. - Nie ważne kto ma opaskę. Jak ja byłem zawodnikiem, to przez cały czas nie miałem opaski, a kapitanem byłem zawsze. Opaska nie ma znaczenia - kończy Bjelica.

Maciejowi Gajosowi w uzyskaniu zaufania kibiców nie pomaga na pewno słabsza forma, którą prezentuje w tym sezonie 26-letni zawodnik.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: tak kibice PSG trollują fanów Barcy. Przez Neymara


Czy Maciej Gajos powinien być kapitanem Lecha Poznań?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)