WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Radość piłkarzy Górnika Zabrze

Górnik Zabrze - Arka Gdynia na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W niedzielę, odbędzie się mecz Górnik Zabrze - Arka Gdynia w ramach Lotto Ekstraklasy. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport. Stream online w Canal+ Sport Online. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Wejdź na TYPER.WP.PL i obstawiaj wyniki meczów MŚ!

Lotto Ekstraklasa: Górnik - Arka na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W niedzielę, 13 sierpnia o godzinie 15:30, rozpocznie się mecz Górnik Zabrze - Arka Gdynia w ramach Lotto Ekstraklasy. Transmisja TV w Canal+ Sport. Komentatorami widowiska będą: Adam Marchliński i Krzysztof Przytuła.

Mecz Górnik Zabrze - Arka Gdynia można obejrzeć także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu i można korzystać z niej również na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Górnik Zabrze szturmem w końcówce sezonie 2016/2017 zapewnił sobie prawo gry w Lotto Ekstraklasie. Beniaminek obecnych rozgrywek robi wrażenie na wszystkich ekspertach i dziennikarzach. Gra widowiskowo i to może się podobać. W składzie drużyny z Zabrza znajduje się piekielnie skuteczni Igor Angulo. Kolejnym rywalem Górnika będzie Arka Gdynia, która jest niezwykle waleczną ekipą. Zespół trenera Leszka Ojrzyńskiego udowadniał to już nie raz.

Początek meczu Górnik Zabrze - Arka Gdynia: 15:30. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Sport Online.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: karne pompki piłkarzy Barcelony


Czy będziesz oglądać mecz Górnik Zabrze - Arka Gdynia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):