Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Igors Tarasovs [L] w walce z Adamem Marciniakiem [P]PAP / Igors Tarasovs [L] w walce z Adamem Marciniakiem [P]

Piłkarze Śląska Wrocław z powołaniami do reprezentacji

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Igors Tarasovs i Boban Jović ze Śląska Wrocław dostali powołanie do swoich reprezentacji. Obaj mają szansę wystąpić w spotkaniach eliminacji mistrzostw świata 2018.

Tarasovs może po raz 19. wystąpić w łotewskiej kadrze. Trener Aleksander Starkovs powołał obrońcę Śląska na mecze eliminacyjne z Węgrami (31 sierpnia) i Szwajcarią (3 września). Łotysze zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie z zaledwie trzema punktami na koncie i stracili już nadzieję na zaistnienie w kwalifikacjach. 

Nieco niespodziewanie do reprezentacji Słowenii wrócił Boban Jović. Prawy obrońca w ostatnich miesiącach miał problemy z regularną grą w Bursasporze, do tego przyplątały się kontuzje i szans na regularne występy musiał poszukać na wypożyczeniu w Śląsku. Słoweniec po przenosinach do Wrocławia zdołał rozegrać jedynie kilkanaście minut w pucharowym meczu z Arką Gdynia. 

Jović i jego koledzy z kadry pozostają w grze o wyjazd na mistrzostwa. 1 września rozegrają bardzo ważne spotkania ze Słowacją, która zajmuje drugie miejsce w tabeli z zaledwie punktem więcej. Trzy dni później do Lublany przyjadą Litwini. Dla Jovicia wrześniowe mecze będą powrotem do reprezentacji po rocznej nieobecności. Prawy obrońca do tej pory 4 razy wystąpił w drużynie narodowej.

ZOBACZ WIDEO Austria w końcu zwycięska! Trzy punkty zostają w Wiedniu

Czy Boban Jović wywalczy sobie miejsce w "11" Śląska?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • Diabeł 666 Zgłoś
  Dokładnie można było napisać obcokrajowcy Forest;) Również pozdrawiam.Mściciel no w tym rzecz że chodzi o kliknięcie i ja i myśle że jeszcze pare osób dało sie złapać,również
  Czytaj całość
  pozdrawiam.
  • Diabełxdxd Zgłoś
   "Piłkarze Śląska z powołaniami do Reprezentacji" już myślałem że chodzi o Reprezentacje Polski a tu chodzi o Reprezentacje Łotwy...to nie lepiej tytuł brzmiałby "Piłkarze Śląska
   Czytaj całość
   Wrocław z powołaniami do Reprezentacji Łotwy"? Bo tak co trzeci wchodząc w ten artykuł sie pomyli,bynajmniej ja sie złapałem zdziwiony i myślałem o naszych.Wg mnie mylący tytuł artykułu ale to tylko moje zdanie.Są to niby Polskie media(Niemieckie) to jeżeli tytuł nagłówka jest sama nazwa Reprezentacja to ma sie rozumieć że chodzi o Polske.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL