Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz Budziłek / Na zdjęciu: Łukasz Budziłek

Lechia Gdańsk wypożyczyła piłkarzy. Łukasz Budziłek zagra w Wigrach Suwałki

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
W ostatnim dniu okienka transferowego Lechia Gdańsk wypożyczyła trzech piłkarzy do klubów z Nice I ligi. Najbardziej doświadczony Łukasz Budziłek spędzi rundę jesienną w Wigrach Suwałki.

W trzech ostatnich dniach okienka transferowego Wigry Suwałki zakontraktowały trzech nowych piłkarzy. Po gruntownej przebudowie drużyna Artura Skowronka jest na ostatnim miejscu w Nice I lidze i wezwała posiłki. W czwartek do Wigier dołączył Łukasz Budziłek. Również w poprzednim sezonie Lechia Gdańsk wypożyczyła swojego bramkarza, tyle że do Chojniczanki Chojnice. Najbliższe pół roku Budziłek spędzi w Suwałkach.

Lechia Gdańsk wypożyczyła także Karola Filę do Chojniczanki Chojnice i Milena Gamakowa do Stomilu Olsztyn. Klub z Trójmiasta nie posiada zespołu rezerw, więc piłkarzom bez dużych szans na regularną grę, poszukano nowych klubów.

Fila ma spędzić w Chojniczance cały sezon, a Gamakow w Stomilu pół roku. Dla Bułgara będzie to trzeci klub w Polsce. Poza Lechią reprezentował Ruch Chorzów. Dotychczas nigdzie nie był podstawowym piłkarzem, stąd pomysł przenosin do Nice I ligi.

ZOBACZ WIDEO Asensio strzelał, ale Real tylko zremisował. Zobacz skrót meczu z Valencia CF [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Łukasz Budziłek będzie podstawowym bramkarzem Wigier Suwałki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL