Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert LewandowskiPAP / Bartłomiej Zborowski / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Czesław Mozil typuje wynik meczu w Kopenhadze. "Dajmy Duńczykom wygrać 2:1!"

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Popularny muzyk Czesław Mozil jest fanem Biało-Czerwonych, ale życzyłby sobie, żeby piątkowe zawody w Kopenhadze zwyciężyli Duńczycy. - Impreza polsko-duńska byłaby dużo bardziej okazała - tłumaczy.

Polski piosenkarz i kompozytor oraz osobowość telewizyjna, Czesław Mozil, będzie miał rozdarte serce w trakcie piątkowego meczu Dania - Polska w ramach eliminacji MŚ 2018. Muzyk urodzony w Zabrzu w wieku pięciu lat razem z rodziną wyemigrował do Danii. Teraz mieszka jednak w Polsce.

- Ja nie ukrywam - polską flagę ściągnę przed wejściem na stadion! Wybieram się tam ze znajomymi i ojcem, z którym będę rozmawiał po duńsku. Chodzi tutaj o jakąś dumę i bojaźń o zamieszki - przyznał muzyk w rozmowie z telewizją Polsat Sport.

Mozil jest wielkim fanem polskiej reprezentacji, ale życzyłby sobie, żeby w meczu w Kopenhadze triumfowali gospodarze - Niech Polska prowadzi, ale dajmy Duńczykom wygrać 2:1! My, Polacy i tak się zakwalifikujemy... - dodał.

Według informacji piosenkarza, Duńczycy traktują batalię z Biało-czerwonymi jak grę o finał. Wszyscy w Danii żyją bowiem meczem z Polską i zastanawiają się, co takiego wymyśli selekcjoner Age Hareide, żeby upilnować Roberta Lewandowskiego.

ZOBACZ WIDEO: Arkadiusz Onyszko: Duńczycy mówią, że to ich ostatnia szansa

Na koniec Mozil powtórzył, że nie lubi remisów, więc idealnym dla niego wynikiem byłoby zwycięstwo jednej z drużyn. Ze wskazaniem na Duńczyków, ponieważ - jak przyznał - Polska wygra w poniedziałek z Kazachstanem i zapewne będzie pierwsza w grupie.

- Dla duńskiego hygge i samopoczucia to naprawdę zwycięstwo byłoby cudowne, a impreza polsko-duńska byłaby dużo bardziej okazała - podsumował Mozil na antenie Polsatu Sport.

Ile bramek padnie w meczu Dania - Polska?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (26):

Wszystkie komentarze (26)

Komentarze (26)

×
    Wszystkie komentarze (26)
    PRZEJDŹ NA WP.PL