WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / Piłkarze reprezentacji Islandii

Eliminacje MŚ 2018: Islandia - Ukraina na żywo. Transmisja TV, stream online

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Mecz eliminacji MŚ 2018 Islandia - Ukraina na żywo obejrzeć będzie można w telewizji Polsat Sport News oraz w internecie. Stream online udostępni IPLA, a portal WP SportoweFakty przeprowadzi relację live.

Spotkanie Islandia - Ukraina odbędzie się we wtorek 5 września o godzinie 20:45. Transmisja TV w Polsat Sport News. Komentatorami będą Cezary Kowalski i Andrzej Strejlau.

Mecz Islandia - Ukraina na żywo oglądać można zarówno w telewizji Polsat Sport News, jak i internecie. Stream online z eliminacji MŚ 2018 udostępni IPLA. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy.

Tekstowa relacja live w WP SportoweFakty.

Obie reprezentacje sąsiadują ze sobą w tabeli grupy I. Ukraina jest druga (14 pkt.), a Islandia trzecia (13 pkt.). Liderem jest Chorwacja, która zgromadziła 16 oczek. Islandczycy skomplikowali swoją sytuację po sobotniej porażce z Finlandią. Wykorzystali to Ukraińcy, którzy pokonali Turcję.

Pierwszy mecz Ukrainy z Islandią zakończył się remisem 1:1.

Eliminacje MŚ 2018: Islandia - Ukraina na żywo / 05.09.2017 roku godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport News. Stream online: IPLA. Relacja live: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski: Nie wychodźmy krok do przodu

Czy zamierzasz oglądać mecz Islandia - Ukraina na żywo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL