Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wizualizacja ośrodka treningowego LegiiYouTube / Wizualizacja ośrodka treningowego Legii

Legia zaprezentowała swój ośrodek treningowy. Kompleks robi wrażenie

Robert Czykiel
Robert Czykiel
W Książenicach zostanie wybudowany kompleks treningowy, z którego będzie korzystać Legia oraz jej akademia. Osiem boisk, hala wielofunkcyjna, czy Legia Lab. To wszystko powstanie na terenie 15 hektarów.

Dariusz Mioduski, gdy został jedynym właścicielem Legii Warszawa, zapowiadał, że głównym priorytetem będzie budowa bazy treningowej. To niebawem stanie się faktem.

W Krynicy zorganizowano panel dyskusyjny pod hasłem "Piłka nożna - biznes wart gry". Podczas spotkania po raz pierwszy zaprezentowano trójwymiarową wizualizację ośrodka Legii.

Obiekt powstanie w miejscowości Książenice, która leży w gminie Grodzisk Mazowiecki. Dojazd ze stadionu mistrza Polski zajmie około 25 minut. Jeżeli nie będzie żadnych komplikacji, to budowa zakończy się za dwa lata.

Co będzie się znajdowało na 15-hektarowym terenie? Piłkarze będą mieli do dyspozycji osiem pełnowymiarowych boisk, a także halę wielofunkcyjną, z której będą mogły korzystać także inne sekcje stołecznego klubu.

W budynku swoją siedzibę będzie miał dział Legia Lab. Ponadto do użytku będzie siłownia, strefa do odpoczynku, a zawodnicy będą mieli do dyspozycji pokoje czterogwiazdkowe. Ośrodek będzie także służyć akademii i dlatego na jego terenie powstanie internat.

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski: Nie wychodźmy krok do przodu

Czy podoba ci się projekt ośrodka treningowego Legii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL