Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice Korony KielceWP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Na zdjęciu: kibice Korony Kielce

Mobilizacja kibiców Korony. Przyszli na trening piłkarzy

Sebastian Najman
Sebastian Najman
O tym, że spotkania z Wisłą Kraków są dla fanów Korony wyjątkowe wiadomo od wielu lat. Tym razem mobilizacja sympatyków złocisto-krwistych jest podwójna, bowiem w jednym tygodniu ich drużyna rozegra dwa takie mecze.

I w obu przypadkach to ekipa Gino Lettieriego będzie gospodarzem. Najpierw (środa, 20 września) Koronę czeka mecz w Pucharze Polski, a kilka dni później (sobota, 23 września) rywalizacja w ramach 10. kolejki Lotto Ekstraklasy. W obu tych meczach kibice wymagają od zawodników zwycięstwa.

W celu dodatkowego zmobilizowania piłkarzy, ponad setka złocisto-krwistych fanów pojawiła się na wtorkowym treningu drużyny. Podczas niego m.in. odpalone zostały race, a także wywieszono transparent o treści: Próba charakteru przed wami. Honorem wygrana z k*****i.

Fot. CKsport.plFot. CKsport.pl
Przypomnijmy, że stosunki między sympatykami Korony i Wisły są napięte od 21 września 2007 roku, gdy z rąk pseudokibica Białej Gwiazdy zamordowany został fan kieleckiego klubu.

ZOBACZ WIDEO La Liga: Wielkie szczęście Realu i piękne gole w Kraju Basków [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy popierasz taki sposób mobilizowania piłkarzy przez kibiców?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • Zgłoś
    Powinni wyrzucić to towarzycho z tego obiektu. Dopingować nie potrafią,bo nędzny jest doping w Kielcach,a przy okazji trenować spokojnie nie można.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL