Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew Boniek PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Wymowny wpis Zbigniewa Bońka. "To ostrzeżenie"

Karol Borawski
Karol Borawski
Zbigniew Boniek przestrzega przed niedzielnym meczem z Czarnogórą. Ostrzeżeniem dla reprezentacji Polski ma być wynik meczu Chorwacji, która poważnie skomplikowała sobie drogę na mundial.

W niedzielę reprezentacja Polski podejmie Czarnogórę na zakończenie fazy grupowej eliminacji MŚ. Piłkarzom Adama Nawałki do awansu na mundial wystarczy remis lub strata punktów przez Danię w spotkaniu z Rumunią. Choć Biało-Czerwoni są o krok od awansu, Zbigniew Boniek przestrzega przed hurraoptymizmem. Prezes PZPN za przykład podaje Chorwację. 

"Remis Chorwacji to numer dnia i ostrzeżenie dla wszystkich którzy myślą, że mecze są łatwe, zawalili sobie po mistrzowsku Rosję i MŚ" - napisał na Twitterze Boniek.

Chorwaci w piątek zaledwie zremisowali u siebie z Finlandią 1:1 i będą musieli się mocno napracować, by zagrać na przyszłorocznych mistrzostwach świata. Kolejkę przed końcem mają dwa "oczka" straty do Islandii (która w ostatniej kolejce podejmie najsłabsze w grupie Kosowo) i tyle samo punktów, co Ukraina, z którą w poniedziałek zagrają na wyjeździe. W przypadku porażki w Kijowie Chorwatów zabraknie nawet w barażach. Początek poniedziałkowego meczu o godz. 20:45. Polacy rozpoczną niedzielne spotkanie z Czarnogórą o 18.

ZOBACZ WIDEO: Radosław Majdan: Nie popadajmy w euforię. Piłkarze Armenii bardzo ułatwili nam zadanie

Czy Polska pokona w niedzielę Czarnogórę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL