Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof MączyńskiWP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Krzysztof Mączyński

Wymowny wpis Wisły Kraków. Prowokuje Krzysztofa Mączyńskiego

Miłosz Marek
Miłosz Marek
Krzysztof Mączyński, wychowanek Wisły Kraków, po raz pierwszy zagra ze swoim macierzystym klubem jako piłkarz Legii Warszawa. Kibice szykują się na jego specjalne "powitanie". Swoje trzy grosze dorzucił również klub wymownym wpisem.

Na zdjęciu wrzuconym przez Wisłę Kraków na swoim profilu na Facebooku widzimy wagę. Na jednej szali znajduje się opakowanie mąki (pseudonim Krzysztofa Mączyńskiego), na drugiej szalik krakowskiego klubu klubu. Cięższy jest kibicowski gadżet.

Szalik Wisły nie jest wybrany przypadkowo. Został wykonany na podobieństwo flagi "wierność". Na niej znajduje się hasło "Cechuje nas pojęcie, którego nie znacie - dzisiaj wrogu, wczoraj bracie".

Zdjęcie z profilu Wisły Kraków na InstagramieZdjęcie z profilu Wisły Kraków na Instagramie

Wpis podzielił kibiców. Szybko zdobył ponad 700 lajków, ale nie zabrakło komentarzy krytykujących dodatkowe podsycanie atmosfery, która już teraz jest napięta.

Uważacie, że oficjalne profile klubowe powinny publikować tego typu zdjęcia? Piszcie w komentarzach.

ZOBACZ WIDEO Wielka wpadka sędziego, Barcelona pokonała Malagę [ZDJĘCIA ELEVEN]

Komentarze (6):

 • Uzi 1985 Zgłoś
  Nie rozumiem tu zachowania klubu. Przecież nie musieli go sprzedawać. Więc może od piłkarza bardziej sprzedajny jest zarząd, a stara się odwrócić od siebie uwagę dumnie brzmiącymi
  Czytaj całość
  stwierdzeniami o wierności. Na zdjęciu zamiast mąki powinien być herb Wisły a w miejsce szalika parę srebrników.
  • zibi079 Zgłoś
   Mączyński jako młody piłkarz Wisły doznaje kontuzji, zrywa więzadło w kolanie (przednie więzadło krzyżowe jedna z najgorszych kontuzji dla piłkarza), Wisła zostawia go samemu sobie
   Czytaj całość
   chłopak musi się sam leczyć!!!... Latem 2017 Wisła insynuuje symulowanie przez Mączyńskiego kontuzji ... Po czym po takim traktowaniu dziwi się, że piłkarz ma dość... Skoro Wiśle tak zależało na Mączyńskim trzeba było go nie sprzedawać. Wyszło to bardzo słabo, żeby nie powiedzieć, że to hipokryzja w czystej postaci. MĄKA WCZORAJ POKAZAŁ JAJA, CHARAKTER I KLASĘ BRAWO!!!
   • Soren Zgłoś
    Co za dziecinada. "Judaszowe" srebrniki przytulili z przyjemnością, a teraz mają usta pełne frazesów o honorze i zasadach. Hipokryzja level hard.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL