Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Patryk Lipski (po lewej) WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Na zdjęciu: Patryk Lipski (po lewej)

Patryk Lipski na zakręcie. Nowy trener Lechii na niego nie stawia

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Sporo dzieje się w ostatnim czasie wokół Patryka Lipskiego. Zespół Orzekający Izby ds. Rozwiązywania Sporów uznał, że zawodnik niesłusznie rozwiązał kontrakt z Ruchem Chorzów. Na dodatek piłkarz ma problemy z regularną grą w Lechii Gdańsk.

W maju Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN rozwiązała z winy klubu kontrakt Ruchu Chorzów z Patrykiem Lipskim. Klub odwołał się od tej decyzji. Po pięciu miesiącach okazało się, że to chorzowianie mieli rację.

Działacze Ruchu poinformowali, że Zespół Orzekający Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych w trakcie swojego posiedzenia, które odbyło się 19 października br., zmienił orzeczenie. Do 9 listopada Ruch na piśmie otrzyma decyzję Izby.

To nie koniec problemów Lipskiego. Piłkarz ma spore kłopoty z regularną grą w obecnym klubie, Lechii Gdańsk. Trener Adam Owen w ogóle na niego nie stawia. Mówi o problemach fizycznych zawodnika. Lipski ostatni raz na boisku pojawił się w spotkaniu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (23 września).

- W piątek rano rozmawiałem z Patrykiem. Fizycznie wygląda coraz lepiej. Odbudowuje się. Przez ostatnie dwa, trzy tygodnie ciężko pracował. Szansę gry ma takie, jak 28 pozostałych piłkarzy naszej kadry - tłumaczy szkoleniowiec biało-zielonych.

ZOBACZ WIDEO: PSG zwycięskie, dublet Cavaniego. Zobacz skrót meczu z OGC Nice [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Patryk Lipski przebije się do składu Lechii Gdańsk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL